60 yılı aşan bir geçmişe sahip olan Kısmet Pide, 1958 yılında Mehmet Duruoğlu’nun dedesi tarafından ekmek fırını olarak açılmış ve 1975 ‘te pide fırını olarak devam etmiştir. Yerini, değerini koruyarak, 3 katlı binası ve “sadece pide” sloganıyla faaliyet veren işletmemiz, pek çok insanin ugrak yeri olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Organik-yerli ürünlerin lezzeti ve yenilenen hizmetiyle müşterilerimizi kendine hayran bırakan Aşağı Nazilli’deki pide salonumuza, 1993 yılında Yeni Sanayi Sitesi şubesi eklenerek verilen hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemiştir.

Günümüzde ise iki şube ile hizmet veren işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak, gerek huzurlu ve rahat aile ortamı, temiz ve denetimli mutfağı, kaliteli ve hızlı servisiyle gerekse, çeşitli toplantı & organizasyonlarda sofralarınızı renklendiren lezzet olmaktan ve en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

Nazilli’nin Kısmet Pide Salonu markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından, işletme sahibi Hasibe DURUOĞLU adına kayıt edilmiş tescilli bir markadır.

Hasibe Duruoğlu

1958 yılından bu güne aktarılan emeği ve lezzeti, siz değerli dostlarımıza Kısmet Pide markası olarak sunuyorum.

Eşim Mehmet Duruoğlu’nun vefatı sonrası girdiğim gıda sektöründe her geçen gün yeni bir şey daha öğrenerek, bu alanda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, siz değerli misafirlerimize aktarabileceğimiz & ağırlayabileceğimiz ‘sadece pide’ olarak hizmet veren 500 kişilik kapasiteli binamıza taşıdık.

Türkiye Patent Enstitüsü’nden onaylı firmamızı, değişen ve gelişen Nazilli’nin eski merkezinde(Aşağı Nazilli) 3 katlı olarak tesis ettik.

Tarifi bizde saklı ve bol malzemeli pidelerimizle iddialı olduğumuz işletmemizde siz misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyarım.